Kurzy stepu 50+

16.1. 2020 – 2.4.2020 (zahrnuje 12 lekcí)

9.1. 2020 >>> ZKUŠEBNÍ HODINA

Pro rezervaci místa na 1. zkušební hodinu stepu, vyplňte následující >formulář<.

Pokud jste se již rozhodli, tak mi vyplňte přihlášku do kurzu (naleznete níže) a do poznámky mi napište, zda se budete chtít zúčastnit i zkušební hodiny 12.9.2019.

„Naučit se stepovat, to je můj dětský sen.“
Tak takovou větu slýchávám více než často a má klasická odpověď je „Nikdy není pozdě.“ Proto jsem minulý rok otevřela kurz jménem STEP 50+, aby bylo jasné, že začít a plnit si sny se dá v každém věku. Lekce měly úspěch – to odhaduji podle počtu úsměvů, soustředěných pohledů a zpocených čel – a tak není divu, že od září pro vás otevírám opět 3měsíční kurzy stepu pro 50 ti i více leté dámy i pány (i když ti se trochu bojí).

V nabídce je kurz pro úplné začátečnice tzv. Princezny, kde se naučíte základním stepařským krokům, něco málo z historie, osvojíte si rytmiku (pokud si myslíte, že tleskat a k tomu „dupat“ zvládne každý, tak se společně zasmějeme hned na první hodině) a ukážeme si, že stepovat se dá na většinu hudebního repertoáru.
Pochopitelně nemůžu opomenout kurz pro pokročilé stepařky tzv. Královny, jak si samy po prvních hodinách začaly říkat. Tam už se trochu rozjedeme, až oprášíme vše, co jsme během prázdnin zapomněly. Kurz je vhodný i pro „dávné stepaře“, na které během jarního úklidu vypadly zaprášené stepové botky, a tak zamáčkli slzu a začali hledat kurzy stepu pro věkově pokročilé v Brně. Na lekcích jistě nebude chybět i má babička, která se stepu věnuje takových 10 let (velmi rekreačně, říká si „věčný začátečník“, ale baví ji to a pro mozek je to prý lepší než sudoku.)

Nezapomeňte „Život začíná po padesátce“, takže se step začnete učit v kolika? Ve dvou (52), v pěti (55), v deseti (60) letech? To přece není pozdě!

Pro inspiraci se můžete podívat na Mé video 100 let stepu na YouTube.

Místo konání: Fusion / dance studio – Dominikánská 11 – Brno
Cena: 1 500 Kč (12 lekcí v kurzu)

Začátek lekcí: 16.1. 2020

Přihlášky: studio@fusionstudio.cz

Taneční lekce jsou ve formě kurzu, tzn., že na sebe navazují.

Kurz se platí na 3 měsíce dopředu.

Pohodlné a elastické oblečení, ve kterém se budete cítit dobře.

Taneční nebo pevné boty jsou vhodné, pokud ještě nevlastníte boty stepařské (na rozjezd třeba i tenisky s rovnou podrážkou).

Event Hours

Čtvrtek
17:00 pm - 17:55 pm

Event Details